Olmsted Peyzaj Mimarlık

Olmsted Peyzaj ve Mimarlık firması, herkes için tasarım anlayışı ile ekoloji odaklı, ileriye dönük, sürdürülebilir, erişilebilir mekân yaratımı için Peyzaj Mimarı Zeynep Hanım ve Çağrı Bey tarafından kuruldu.

Olmsted Peyzaj ve Mimarlık, yaşadığımız mekanları daha yaşanılabilir hale getirmek için peyzaj mimarlığı ölçeğinde projeler sunar.

Projeler yaratıcı tasarımlar ile güçlü mühendislik çözümlerini bir araya getiren doğa ve insan bağdaştırıcısıdır. Olmsted Peyzaj ve Mimarlıkçok yönlü, sağlam ve ekonomik düşünür. Konut ölçeğinden başlayarak, kentsel mekanlar, spor alanları, toplu konutlar,oteller, tatil köyleri, marinalar, fabrikalar, hastane ve okul bahçeleri, düğün alanları, alışveriş merkezleri, açık otoparklar, hobi bahçeleri, pazar yerleri, çocuk oyun alanları, sergi-fuar alanları ve şev-refüj bitkilendirmeleri peyzaj tasarım projelendirmeleri ve uygulamaları yapmakta.

Elektrik, sulama, drenaj ve güvenlik alt yapılarından başlayarak, tüm bitkisel ve yapısal peyzaj ögelerini uygulayan yenilikçi kadrosu ve ekipmanı vardır.

Günümüzde kentlerdeki betonlara hapsolmuş ve giderek doğaya özlemi ve ihtiyacı artan insanlığın doğaya yeniden kavuşması için Olmsted Peyzaj ve Mimarlık aracı olur.